Замовлення / Оплата / Доставка

 

Замовлення фабричних корпусних та м`яких меблів.
 
1. Для того щоб зробити замовлення, можна скористатися клавішою "Замовити" написати лист на електронну пошту або телефонуйте за номерами, що є в розділі контакти. Для замовлення м`яких меблів, ми просимо Вас завітати у наш салони "Всі меблі" за адресою м.Рівне вул. Княгині Ольги, 1 ТЦ "Покровський",для того щоб підібрати обивочний матеріал.
 
2. Узгоджуємо деталі замовлення і ціну.
 
3. Вносете авансовий платіж в розмірі не менше 10% від вартості товару, та підписуємо договір.
 
4. Строки доставки при умові наявності товару 1-3 дні. При відсутності товару на складі, замовленні нестандартних кольорів або розмірів строк виготовлення та доставки 1-4 тижні.
 
5. Доставка меблів в межах м. Рівне безкоштовна до під`їзду (при умові покупки товару на сумму більше 8 000 грн). За межі міста по області 10 грн. за км від магазину в одну сторону, доставка по місту 100 грн. Доставка товару здійснюється після повного розрахунку.

     6.Доставка по Україні проводиться службами доставки в різні регіони і міста.Товари можуть доставлятися слідуючими службами доставки "Нова пошта", "Делівері". Для цього ви отримуєте від нас необхідні документи на вибраний товар і згідно чека оплачуєте покупку в будь якому відділені банка. Після поступлення коштів на наш рахунок ми відправляємо товар у Ваше місто через службу доставки і повідомляєм Вам номер декларації на ваш вантаж.Про прибуття вашого вантажу Ви можете дізнатися перезвонивши на відділення служби доставки яка перевозить ваш вантаж, або з Вами зв"яжуться експедитори,якщо Ви замовите доставку вантажу до дверей Вашого будинку аб квартири. Послуги всіх транспортних компаній оплачує клієнт в момент отримання товару у свому місті.Для отримання товару у відділені служби доставки Вашого міста при собі потрібно мати паспорт і номер декларації на вантаж. 

 
Меблів по індивідуальному замовленню.
 
1. Щоб викликати дизайнера, телефонуйте за номерами що є в розділі контакти, або пишіть нам листа на електрону пошту.
 
2. Виклик дизайнера коштує 100 грн.(при замовленні меблів ця сумма віднімається від вартості виробу,тобто при замовленні меблів виклик дизайнера безкоштовний).
 
3. Зустрічаємся з Вами, проводимо заміри, обговорюємо деталі проекту.
 
4. Створюємо проект, робимо візуалізацію в 3D, рахуємо його вартість.
 
5. Вносите авансовий платіж в розмірі 70% від вартості та підписуємо договір.
 
6. Виготовлення, доставка та монтаж 30-40робочих днів в залежності від виробу.
 
7. Після доставки та монтажа здійснюється кінцевий розрахунок.

Up